Je až neuvěřitelně uvěřitelné...

7. května 2008 v 18:14 | Inkoustová kaňka Desdemóna |  Tak si říkám...
...jak jsme všichni ovlivnitelní.
A to úplně čímkoliv.
Třeba koukněte na moji sestřenku, říkejme jí Tia Dalma- jo, podobá se jí...trošku. V pondělí se vdala. Vdala se pod vlivem svých rodičů, protože je těhotná. A taky v posledním ročníku na vysoké škole.
Nebo se koukněte na něco podobného, moji ctihodnou profesorku chémie a biologie- musí příští rok opustit- sand jen dočasně- své zaměstnání pod vlivem svého těhotenství.
To těhotenství je ale ošklivý vliv. Dělá z emancipovaných studujících či ve vědě působících samostatných žen domácí puťky.
No fuj!
A taky to výrazně a velmi významně působí na povahu těchto žen. Kde je má sebeironická, vysmátá chemikářka, která by mi nikdy neřekla "Vy vypadáte čím dál hůř a víte toho čím dál míň."
Nezazlívám jí to, má tak trochu pravdu.
Spíš zazlívám sobě, že můj protiargument byl "No, já se teď učím a umím toho míň, než na začátku roku, když jsem se neučila vůbec".
A moje sestřenice se mnou nemluví, protože jsem si ostříhala vlasy a ona už i nemůže česat princezní účesy jako za mého ranného mlada a jejího středního mlada.
Ode dneška přísahám, že už se nikdy nebudu přihlouple smát blondýnám. Sou to totiž takový normáně čokoládový kolečka, takže fákt hustý.
No to se vážně omlouvám, ale ta reklama je boží, to musíme všichni uznat. Konečně něco, co si nehraje na vznešený reklamní spot ani to není tak strašně hloupoučké a trapné, že to odradí i skalní zákazníáky danného produktu. Je to prostě reklama na prostě jogurt s prostě skvělou herečkou, předvádějící prostě tupou prostě blondýnu.
Včera jsem byla mučena a následně donucena (to trochu kecám) dělat modelku velevážené skvělé fotografce s veleváženým skvělým názorem, takže pro rozjasnění ošklivého dne a vykouzelní úsměvu či úšklěbku na rtech doporučuji shlédnout moje, hlavně ale NEFERČINO dé-á-čko. Dále mé milé Nefertari děkuji za plodné a inšpirativní odpoledne.
A DeŤ jTu TělaD hoDTogy k večeři pro mého milovaného braDříčka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terez Terez | Web | 9. května 2008 v 11:34 | Reagovat

Zdá se mi teď že nejvíc nechtěnou davovou mánií je být svobodný/á a trápit se kvůli tomu...

2 bellicek bellicek | E-mail | Web | 14. května 2008 v 22:09 | Reagovat

Je až neuvěřitelně neuuvěřitelné, že tolik lidí nemyslí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.