Start something?

12. března 2008 v 11:00 | Inkoustová kaňka Desdemóna |  Tak si říkám...
.páni, administrace blogu(dot)cézet se zase jednou s těmihle "emotikonami" pořádně vytáhla, což?
.dnešek je pro mě ve znamení léta. a lostprophets. nevím proč, ale tyhle dvě mi prostě pasují k sobě. když si pustím the new transmision, tak si vybavím automaticky tábor, při last train home nebo we are godzilla, you´re japan se mi vybavují zase tkavé ty pocity, co mívají studentni, když jim začne dvouměsíční letní volno.
.snažila jsem se předělat rubriky. a design. ve škole na to jsou opčividně ale počítače krátké, tkaže to bude muset vydržet dovečera, protože ne, ani já nehodlám v takovém hle počasí dřepět před noutbůkem.
.příští úterý máme imatrikulační a maturitní ples. a potom áftrpárty v aidě- znáte jistě všichni aidu, že? největší pražský čajírno-kafírno pajzl? inu, mé pocity a má očekávání jsou celkem smíšená. surrealisticky rozmazaná.
.včera jste mě mohli potkat na vyšehradě. pokud jste si všimli randících pankrokerů, co se k sobě na lavičce choulili ,jaká jim byla zima, protože si musela vzít svoje tříčtvrťáky, aby byli pankovější než pank sám, tak to jsem byla já a můj osobní kytarista fifinka. vyprávěla jsem mu pohádku a vážně uvažuju o tom, že jí třeba hodím do wordu- nová verze karkulky, kde karkluka uteče v ncoi na diskotéku, kam jí mamka nechce pustit. přepadne ji vlk v růžových elasťácích a se zlatým řetězem na krku, ukousne ji halvu, převleče ji a jde místo ní ovládnout parket- což se mu skutečně podaří. do role mladé slečinky se vžije natolik, že se za ní už do smrti vydává.,
.veselé, že?
.chystám i pokračování, kde karkulce naroste druhá hlava. viděli jste muže v černém, že?
.můj třináctiletý bratr se vzhlídnul ve svě skoro dospělé, úžasné starší sestřičce a napsal povídku, kterou jsem mu opravovala. musela jsem sice některé pasáže kompletně předělat, ale budiž, je to parádní! vypráví o zmlsané a rozmazlené bohaté dcerušce, kterou zabije nový spolužák a ona se poté zjevuje vrchnímu vyšetřovateli Patronovi a radí mu, jak dopadnout jejího vraha. ale pozor! vrahem není onen kamarád, nýbrž její nejlepší kamarádka, která ho najala!
.překvapivá pointa, hepyend, okořeněný malým a dojemným filozofováním autora díla a na první povídku slušný výkon.
.konec by měl být opakem začátku, že???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rachel Rachel | 25. března 2008 v 15:37 | Reagovat

Vydělej si až 1000 EUR měsíčně z vlastního PC!

Stačí si udělat IQ test na této adrese http://cz.iq-test.eu/?d=10321 ,

poslat jednu sms (v ceně vašeho paušalu) a vyplnit bezplatnou registraci

2 Terez Terez | Web | 2. května 2008 v 0:00 | Reagovat

Vyžaduju pokračování Tvojí verze Karkulky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.