Hakuna Matata!

24. března 2008 v 12:11 | Inkoustová kaňka Desdemóna |  Tak si říkám...
Netrap se!
Netrap se!
Proč se lidé snaží pomáhat? Třeba i těm, kteří o tu pomoc nestojí? Nebo ji nepotřebují, i když na první pohled by se zdálo, že ano?
Já vím, já vím, mám nadbytek otázek a žádné odpovědi.
Ale zrovna na tohle, proč chtějí být lidé za dobrodince, i když o to vlastně absoutně a vůbec nikdo nestojí, na to bych měla přijít co nejdřív. Pak by se mi taky možná objasnilo, proč se dneska všichni moji přátelé a kamarádi rozhodli vytahovat nové, staré, ještě starší nebo i fantaskní a neexistující sci-fi příhody a tak i důvody, proč mě nesnášet, urazit se na mě nebo se mnou nemluvit.
Ne, vážně! Já jsem člověk, který si všechno až moc bere a docela mě to trápí, ne- li dokonce štve.
Dneska jsem měla namířeno do ZOO, ale podívala jsem se na oblohu a na teploměr venovní teploty a své rozhodnutí jsem velmi rychle přehodnotila. A stejně všechna ta rzkošná, přežraná a líná, více či méně chlupatá stvoření budou v těch svých vnitřních zateplených kutloších, takže se Pražská ZOOpohclubí prázdnými klecemi. Jak roztomilé.
Jsou Velikonoce. Kdybyste o tom náhodou nevěděli. Přišel vás někdo zbít? Mě, tradičně, mužská část rodiny. Maminka se od rána pachtí s králíkem, protože se dostaví zase její maminka, aby s námi poobědvala.
Jinak sleduju doktora Mráčka, jak se snaží zlikvidovat Hanzlíka a do toho ujídám cosi čokoládového z mojí nadílky. Jak to probíhá u vás?
Před chvílí na mě zvonila trojka nějakých, mě zcela neznámých kluků, ovšem oni mě znali, zdá se, velice dobře. Nemám ráda koledníky, vážně ne.
Dneska se už konečně dokopu k některé přislíbených povídek. Možná.
A teď musím jít nachystat sůl a zjistit, proč se mnou nějak nikdo nemluví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hafl Hafl | E-mail | 25. března 2008 v 11:17 | Reagovat

Ten nadpis. Vždycky mi připomene tohle - http://www.queenofwands.net/d/20040121.html.

Nějak je mi do zpěvu.

Zbytek článku? Co? Já nic, já si zpívám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.