Březen 2008

Hakuna Matata!

24. března 2008 v 12:11 | Inkoustová kaňka Desdemóna |  Tak si říkám...
Netrap se!
Netrap se!
Proč se lidé snaží pomáhat? Třeba i těm, kteří o tu pomoc nestojí? Nebo ji nepotřebují, i když na první pohled by se zdálo, že ano?
Já vím, já vím, mám nadbytek otázek a žádné odpovědi.
Ale zrovna na tohle, proč chtějí být lidé za dobrodince, i když o to vlastně absoutně a vůbec nikdo nestojí, na to bych měla přijít co nejdřív. Pak by se mi taky možná objasnilo, proč se dneska všichni moji přátelé a kamarádi rozhodli vytahovat nové, staré, ještě starší nebo i fantaskní a neexistující sci-fi příhody a tak i důvody, proč mě nesnášet, urazit se na mě nebo se mnou nemluvit.
Ne, vážně! Já jsem člověk, který si všechno až moc bere a docela mě to trápí, ne- li dokonce štve.
Dneska jsem měla namířeno do ZOO, ale podívala jsem se na oblohu a na teploměr venovní teploty a své rozhodnutí jsem velmi rychle přehodnotila. A stejně všechna ta rzkošná, přežraná a líná, více či méně chlupatá stvoření budou v těch svých vnitřních zateplených kutloších, takže se Pražská ZOOpohclubí prázdnými klecemi. Jak roztomilé.
Jsou Velikonoce. Kdybyste o tom náhodou nevěděli. Přišel vás někdo zbít? Mě, tradičně, mužská část rodiny. Maminka se od rána pachtí s králíkem, protože se dostaví zase její maminka, aby s námi poobědvala.
Jinak sleduju doktora Mráčka, jak se snaží zlikvidovat Hanzlíka a do toho ujídám cosi čokoládového z mojí nadílky. Jak to probíhá u vás?
Před chvílí na mě zvonila trojka nějakých, mě zcela neznámých kluků, ovšem oni mě znali, zdá se, velice dobře. Nemám ráda koledníky, vážně ne.
Dneska se už konečně dokopu k některé přislíbených povídek. Možná.
A teď musím jít nachystat sůl a zjistit, proč se mnou nějak nikdo nemluví.

Au. Au... AU!

22. března 2008 v 1:55 | Inkoustová kaňka Desdemóna |  Tak si říkám...
Au.
Poslední dobou stále říkám jen au.
A to nejen takové to "au", co vyjadřuje fyzickou bolest. Au jako celek.
Mám nějako moc pocucflekovaný krk. Nejhorší je, že nevím, kde jsem k tomu přišla.
Respektíve, vím, kdo mi to provedl, kdy to neřád provedl, ale nevím, kde.
Ale to je nedůležité.
Zítra se nechám ostříhat.
A to je taktéž nedůležité.
Au.
Mě to bolí, když mi házíte kámen po kameni na hlavu.
Au.
Au...
AU!
Teď mě pro změnu bolí záda.
A právě jsem se provdala přes internet.
Za Kyubu.
Kterého sem v životě neviděla.
Au.
Proč moje články začínají ztrácet i poslední trošky logiky, uspořádání, systematiky a vtipu? A filozofiei?

Matějská pouť a jiné švandy

16. března 2008 v 21:30 | Inkoustová kaňka Desdemóna
žráč peněz
Nic jiného tahleta akce není. Nejen, že z vás- navíc o víkendu, kdy tam půjde nejvíc lidí- vytáhnout vstup do areálu, ale ještě dáte minimálně dvakrát takovou částku za obyčejný autodrom.
Grrr!
Je mi to v podstatě jedno, jen tlumočím, co říkala nějaká kolemjdoucí mamina svému, očividně velice se zajímajícímu, doprovodu. Já šla jen do strašidelného zámku a pro turečák a cukrovou vatu. Dvě cukrové vaty.
Znáte Syberii? Tu adventuru? Po dlouhé době jsem objevila hru, co mě skutečně baví.
A ještě něco... Příští týden mám imatrikulační ples, tak kdyby se vám chtělo, co takhle zajít v úterní podvečer před Žofín a zapálit mi šaty, abych to mohla svést na náhodu, že tam vážně musím v teniskách, džínách a tričku?
Ale jinak mi jde o Matějskou- jaký k ní máte vztah? Baví vás, nebo je to stejné? Či snad, stejně jako já, trpíte homofobií? A co ceny? tradcie? Veselé historky? Zážitky? Cokoliv vás napadne:)

Večír v Mexiku

12. března 2008 v 18:53 | Inkoustová kaňka Desdemóna |  Tak si říkám...
Hurá! povedlo se mi jak změnit design- i když díky záludné a nenalezitelné chybě ho ne a ne a nevidím- tak změnit rubriky.
Ještě jsem tedy chtěla rozdělit povídky podle žánru, ale takhle je ot taky přehledné, ne?
(volný překlad do reklamštiny: řekněte, že ano, jsem moc líná to dělat!)
A jak se dneska máte vůbec?
Já unaveně a jsem pod silným vlivem vynikajícího rizota mé zroditelky, ovšem i přesto- nebo možná právě proto- se chystám konečně dokončit tu záludnou ´Family´, respektíve jicelou od začátku přepsat na novo.
Zdá se mi to, nebo svět neví, že jsem se zasevrátila? Mám neodbytný pocit, že jste si nějak zvykli a zanevřeli na mě úplně. Ale nevadí, však já vás naučím:D
Inu, nemám, co důležitého vám sdělit, tak možná později večer s povídkou či něčím plnohodnotnějším.

Start something?

12. března 2008 v 11:00 | Inkoustová kaňka Desdemóna |  Tak si říkám...
.páni, administrace blogu(dot)cézet se zase jednou s těmihle "emotikonami" pořádně vytáhla, což?
.dnešek je pro mě ve znamení léta. a lostprophets. nevím proč, ale tyhle dvě mi prostě pasují k sobě. když si pustím the new transmision, tak si vybavím automaticky tábor, při last train home nebo we are godzilla, you´re japan se mi vybavují zase tkavé ty pocity, co mívají studentni, když jim začne dvouměsíční letní volno.
.snažila jsem se předělat rubriky. a design. ve škole na to jsou opčividně ale počítače krátké, tkaže to bude muset vydržet dovečera, protože ne, ani já nehodlám v takovém hle počasí dřepět před noutbůkem.
.příští úterý máme imatrikulační a maturitní ples. a potom áftrpárty v aidě- znáte jistě všichni aidu, že? největší pražský čajírno-kafírno pajzl? inu, mé pocity a má očekávání jsou celkem smíšená. surrealisticky rozmazaná.
.včera jste mě mohli potkat na vyšehradě. pokud jste si všimli randících pankrokerů, co se k sobě na lavičce choulili ,jaká jim byla zima, protože si musela vzít svoje tříčtvrťáky, aby byli pankovější než pank sám, tak to jsem byla já a můj osobní kytarista fifinka. vyprávěla jsem mu pohádku a vážně uvažuju o tom, že jí třeba hodím do wordu- nová verze karkulky, kde karkluka uteče v ncoi na diskotéku, kam jí mamka nechce pustit. přepadne ji vlk v růžových elasťácích a se zlatým řetězem na krku, ukousne ji halvu, převleče ji a jde místo ní ovládnout parket- což se mu skutečně podaří. do role mladé slečinky se vžije natolik, že se za ní už do smrti vydává.,
.veselé, že?
.chystám i pokračování, kde karkulce naroste druhá hlava. viděli jste muže v černém, že?
.můj třináctiletý bratr se vzhlídnul ve svě skoro dospělé, úžasné starší sestřičce a napsal povídku, kterou jsem mu opravovala. musela jsem sice některé pasáže kompletně předělat, ale budiž, je to parádní! vypráví o zmlsané a rozmazlené bohaté dcerušce, kterou zabije nový spolužák a ona se poté zjevuje vrchnímu vyšetřovateli Patronovi a radí mu, jak dopadnout jejího vraha. ale pozor! vrahem není onen kamarád, nýbrž její nejlepší kamarádka, která ho najala!
.překvapivá pointa, hepyend, okořeněný malým a dojemným filozofováním autora díla a na první povídku slušný výkon.
.konec by měl být opakem začátku, že???

Co když...

8. března 2008 v 22:09 | Inkoustová kaňka Desdemóna |  Tak si říkám...
...jednou umřou všechny veverky na světě?
...někdy zjistíte pravdu?
...to pak bude bolet?
...někdo říká věci, které se zdají výt švandovní a přitom vlastěn nejsou?
...všechno, co vydáváme za lež, je pravda a naopak?
...už nikdy nikdo nebude plakat?
...mě s tíhmle pošlete k brdíčkům?

WELCOME BACK, KOKOTKO!

5. března 2008 v 10:11 | Inkoustová princezna
ha, ha, aha!
a kdo to říkal, kdo to říkal, že se vrátí?
ha a vy jste mi nikdo nehctěl věřit, ale ne, já jsem, pod vlivem prohlížení starých známých stránek starých známých spřátelených a oblíbených autorů, přece jen zlomila své přesvědčení o nových prostorech!
ale pozor, jen tak se to tu dohromady nedá.
příštích pár dní, respktíve dnes a zítra, hodlám vyrábět parádní, úžasný a superskvělý design, nejspíš, tradičně, s obrázkem od kmye chan nebo od někoho jiného takhle superúžasně oblíbeného.
a celé to tu projde MEGA GIGA OBROVSKOIDNÍ REKONSTRUKCÍ!
Změn se dočká sekce s básničkami, nějak jinak uspořádám povídky, budu míň žvanit o svých milostných trablích a psát víc článků kvítkovského typu.
K tvorbě; snad konečně dokončím Family, volné pokračování Friendship a stejně tak doufám u Seasons. V hlavě mám už další příběh a předesílám, že v něm bude hrát roli zeleně mourovatý pes, štěkající kohout a rozhodně proužkovanolimetkové zmrzliny. a hlavní hrdinka se bude jmenovat Eufrozína Hrcdoprcová a její hlavní protějšek pravdě podobněš Božek Kazimír Rozbijkolotoč.
Ano, i přesto všecho to bude zase stará Inkoustovka, se svými mírně depresivňoemáckými a opravdu gigantózně hlubokými myšlenkami. Starmu soundu zůstávám věrná, ej nje teĎ o něco více náročný na fantazii. A somozřejmě, pak je tu další dílo, které bude na oslavu návratu Inkoustovky Desdemóny, jak jinak, než dvestěpadesát porocentní incest.
a to už je i na mě hodně informací, tak vás to nechám nějak vstřebat a zatím ádijé, doufám, ež si to ještě někdo přečte:D