Rainy Thuesday Afternoon

9. srpna 2007 v 15:34 | Inkoustová princezna |  Tak si říkám...
Jak můžete sedět doma, když venku tak krásně prší?
Aha... tak hlásím, v jednom takovém zapadákově mezi Nuslema a Pankrácem- to je prosím takové staveniště, které je krásně vidět z jisté dobře schované lavičky, jinými slovy je to Praha 4- právě dopršelo.
Dnes jsem se měla jít s přáteli vykoupat.
Místo toho jsem šla do banky.
A to jsem se taky vykoupala, takže si vlastně nemám, na co stěžovat.
A po zbytek odpoledne jsem tvořila.
Fotky:D
Už dlouho totiž slušně zanedbávám svoji galerii na DeviantArtu, atk jsem to musela napravit.
A vida, hned se mi dostala od nějakého človíčka pochvali, že "Jór galery is excelent".
A jen tak mimochodem, tohle je taky fotka z mojí dílny.
A jinak se mám taky fajn:)
Celý včerejší večer jsem vedla úžasný rozhovor plný lásky, upřímné zdvořilosti, obdivu, komplimentů, vtipů a smíchu. Nikoliv s kamarádem či někým blízkým. Přesně s tím zmiňovaným chlapcem, jež si mě dovolil odkopnout.
Naprosto nečekanáí událost, to Vám povím:D
Momentálně se ale stále vzpamatovávám z rzohovoru s Ianem. Dovolím si ho sem zkopírovat:
*Ian:
... a teď mě omluv, mám dojem, že jdu zvracet.
*Desdemone:
:D Z čeho?
*Ian:
Z dvou pudinků, z kofoly, z řízku a ze sebe.
Dobrá, když vynecháme poslední věc, ze které že je Iankovi špatně. jak do sebe dokázal tohle všechno vpravit? Jistě, nemluvím o množství.
Ale pudink a na to řízek?:D
A to že jsem hodně velký tláskal:D
Chudák Ianův žaludek nebohý. A to mu ještě Ian nemůže ani pustit nic na uklidnění, protože "se mu sám od sebe" rozbil stařičký gramofon.
Zaplačme:( Taková škoda!
Jak tak koukám, opět tlachám o naprosto zbytečných věcech, a tak snad jen na závěr vyjádřím své opovržení německými a francouzskými fanoušky Tokio Hotel.
Kdesi jsem se dočetla, že Francouzi vykřikují něco jako "prohráli ste druhou světovou válku, porhrajete i Tokio Hotel!" a Němci jim na oplátku vyhrožuují jakýmsi bitím na koncertech.
Věřím, že to je řpesně to, čeho ta čtveřice chtěla dosáhnout.
Proboha, buď zabijte tyhle fanoušky, Tokio Hotel nebo nejlíp mě, portože se odmítám smířit s tím, že se ze světa stává ještě horší místo pro život, než jakým je pravděpodobně už od počátku věků. A nevšímat si tohohle absurdního šílenství skutečně nejde.
Možná je to hloupost, nějaké výhružky, ale kdo někdy byl na koncertě kapely, jejíž fanouškovská základna se převážně skládá s poblázněných mladých holek, ví, o čem mluvím, a že moje obavy jsou na místě.
Prozatím se loučím a posílám písničku- společně s videoklipem- která mě silně ovlinila nejen dnes, ale v podstatě na samém začátku mého života, kdy podle slov mojí maminky nic jiného neposlouchala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nothingness Nothingness | Web | 9. srpna 2007 v 16:23 | Reagovat

Mno já sem si zas včera psala se svym vedoucim z tábora a jak to tak vypadá mám s nim příští týden rande...možná..heh..ale Ianovi to teda nezávidim.  tohle nesnim ani já...(a vzhledem k tomu že sem před chvilkou okusovala baterku jsou to velká slova)

Fotečka je strašně hezká. Občas si se slovníkem připadám omezeně. Myslim že se mi sekl mozek. Jediné než hezké mě jiné příd. jméno nenapadá..a to se dívám na ty řádky s TH takže mám asi hodně velkej zásek. A vzhledem k tomu že mám před očima ženskou .myslim že jí říkají bill a dredatýho kluka a to slovo hezký tam furt je..můžu očekávát naprostej kolaps mé myšlenkové soustavy...mno nic....já se jdu restartovat...ta písnička je....ehm...jak to říct jinak..hezká mno....:D radši se loučim...

2 Inkoustová princezna Inkoustová princezna | 9. srpna 2007 v 16:31 | Reagovat

Jak na to tak koukám, neuraž se, ale ten restart vážně potřebuješ:D

Okusovala jsi baterku? Hele, na to bacha... Dostaneš to... ránu proudem:D

3 Nothingness Nothingness | Web | 9. srpna 2007 v 18:20 | Reagovat

Sem po restartu ale nic inteligentního ze sebe stejně nedostanu. I ten článek co mám na blogu mi přijde že psal někdo ouplně mimo. Jo, ono totiž když se ti vybije baterka, tak když jí trochu skousneš, ještě trochu hraje..takže to nebylo z hladu...:D

4 Inkoustová princezna Inkoustová princezna | 9. srpna 2007 v 20:26 | Reagovat

Ach můj bože:D Proto sem vděčná za IPod, kterej se nabíjí přes nabíječku:D

5 Ian Ian | Web | 9. srpna 2007 v 20:32 | Reagovat

Milá Princezničko...divila by ses. Mám extrémně citlivý átra a tak to udělalo co udělalo. Byl jsem nerozumnej. Díky bohu...

Mimochodem, řekl bych ti, neopakuj chyby co jsi už jednou udělala.

A máme stejný malíčky na nohou. To tak na okraj.

6 Inkoustová princezna Inkoustová princezna | 9. srpna 2007 v 21:16 | Reagovat

Ano, máš pravdu. Nebudu je opakovat, už nikdy!

No vidíš, to o něčem vypovídá:D Mami...?:D

7 Meadow Meadow | Web | 11. srpna 2007 v 10:14 | Reagovat

S těma nohama to bude podobné jako u Iana. Taky se mi zdají povědomé:) Moje kamarádka (holka od rány) by řekla, že Ian je jednoduše pr*se :D Snad jí toto můžeme odpustit. Milá Des, nech fanoušky na pospas...oni se pozabíjejí sami a my se pak jen vítězně projdeme alejí těl s opravdovou muzikou ve sluchátkách. No dobře, tohle už je taková fantasmagorie:) Písnička, povedená a mám s ní i příhodu. Pamatuji si, že jsem jednou byla u nás v elektru a chtěla si koupit nějaké prázdné cd. Byl tam hodně mladý prodavač a nejspíš netušil, že je někdo "za regálem" a předvedl mi bezvadný pěvecký cover téhle hitovky, když zrovna hrála v jedné ze zapnutých hi-fi věží. Chudák, když mě uviděl tak se zbarvil do takové červené, že by i raci mohli závidět. Bylo mi ho líto, tak jsem mu řekla, že "to bylo dobrý"...od té doby, když tam jdu něco koupit, hopsá kolem mě a "co to bude? zase cdčka?"...milej hoch:)

8 Inkoustová princezna Inkoustová princezna | 12. srpna 2007 v 18:22 | Reagovat

No to rozhodně je milý hoch:D Já bych ho asi nepochválila. Spíš bych se k němu přidala:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.