Něco o zlámaných srdcích, spálených nohou a nových videoklipech

6. srpna 2007 v 11:09 | Inkoustová princezna |  Tak si říkám...
A tak, jednoho krásného dne, kdy slunce svítilo, ptáččci zpívali, vál jemný letní větřík a všichn ise radovali, rozhodla se Inkoustová princezna natruc jít proti těm šťastným tvářím se zamračeným kukučem!
Nu, to byl jen takový malý šprím na úvod.

Předevčírem jsem se vrátila z dvoutýdenní dovolené, jež se skládala z týdenního pobytu na Slovensku, kousek od Těrchové, která je pár kilometrů od Žiliny, a z týdenního válení se na Moravě, v kraji Olomouckém, nedaleko... Olomouce, možná:D.
Až dnes jsem se ale dostala k tomu, abych o sobě dala vědět.
Respektive jsem o sobě dala vědět hned po příjezdu, kdy jsem udělala nový design, ale to je takové naznačování.
Nyní Vám oznamuji, že jsem definitivně zpět a nikam už se nechystám- maximálně na víkend, někam ke známým, které ani nemám ráda.
To by bylo k této záležitosti.

Teď bych ráda věnovala jeden velký internetový kopanec přímo do rozkroku jistého krásného, avšak ne příliš stálého šestnáctiletého kytaristy. Zaslouží si ho se vším všudy. Tím bych tuto věc ráda uzavřela. Co z toho plyne pro Vás? Místo pokračování "Friendship" se nejspíš dřív dočkáte songfiction "Never Again" na nejnovější písničku od Kelly Clarkson.

A jakže bylo na té dovolené? Nic moc. Na Slovensku si moje milá maminka šíleně spálila nohy. Celá se klepala, nemohla se skoro ani postavit a po pár dnech se objevili malé puchýřky, kterých bylo tak moc a byly tak blízko sebe, že v podstatě nebyly vidět. Naštěstí už se to zlepšilo, jelikož pobyt na Moravě byl oproti výstupům v Malé Fatře opravdu relaxační.
Musím říct, že doporučuji navštívit Štramberk a Olomouc. Přesto konstatuji, že Praha je stále mým nejmilejším a pro mě i nejkrásnějším městem téhle zemičky.
Skutečně jsem se těšila do Prahy, a to nejen na teplou vodu (které se nám díky průtokovému ohřívači příliš nedostávalo), vlastní postel a také pohodlí domova, ale i na své přátele a hlavně na jednoho speciálního přítele.

A čeho jsem se dočkala?

Přátelé nemají čas, onen speciální hošánek si našel jinou, pro něj stejně speciální, slečnu a stále tu otravuje to odporné sluníčko, které tak bytostně nes áším a hned bych ho vymněnila za barevný, přesto melancholický podzim.
A pak tu jsou ty šťastné tvářičky z úvodu, samozřejmě.

Naštěstí, přátelé si uvědomují, jak moc mi chyběli- a stále chybí- a už si začínají zařizovat pár dní volna pro pořádání nějakých těch kolektivních srandiček.

Skutečně momentálně se těším jen na sraz s budoucími spolužáky- což je sraz s neznámými lidmi.
To mluví za sebe a já si připadám hodně zoufale.

A teď z jiného soudku. Všichni víte, že kapela mého srdce jsou Fall Out Boy. Před chvílí jsem viděla jejich nejnovější videoklip.

Jejich videa byla vždycky originální. Tohle sice nemá žádný extra nápad či střtěnost, avšak je pravdivý tak moc, že mi spousta věcí došlo.
Například to, že se FOB sice změnili na mírně (mírně hodně) komerční kapelu ,ale pořád dělají dobrou hudbu.
Nebo to, že já jsem se změnila na takovou umělotinu, jakou bych od takové arogantní a zlé mrchy nečekala ani v těch sktuečně ošklivých snech.
Taky to, že ne všichni kluci jsou můj malý bráška a že mě nebudou poslouchat na slovo ani, když je spráskám na jednu hromadu.
A nebo, že takové ty řečičky "Opravdová láska je přát si štěstí toho druhého, ať to znamená cokoliv" jsou vcelku pravdivé a ani tolik nebolí. Vyžádají si prá slziček, ale nebolí natolik, aby se nešlo usmát.
Vlastní zkušenost, doporučuju!

Videoklip Vám sem střelhbitě dávám a souhlasím s Hamingwayem (S tím Peteovým buldočkem, opravdu! Ne s oním veleváženým pánem!)-
Všichni se mění.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilina Lilina | 6. srpna 2007 v 15:32 | Reagovat

Pěkný disajn^^

2 jaja jaja | 7. srpna 2007 v 10:47 | Reagovat

jak se jmenuje ten novej klip?

3 Inkoustová princezna Inkoustová princezna | 7. srpna 2007 v 11:24 | Reagovat

The Take Over, The Break´s Over. A říká se "prosím".

4 Barbellushi Barbellushi | 7. srpna 2007 v 18:26 | Reagovat

Kluci jsou hajzlové. Teda, teď bych se nerada nějakýho dotkla, protože ne všichni (asi), ale zatim mi jich jenom málo dalo záminku, abych si myslela něco jiného.

P.S.:Já vážně nejsem feministka...

5 Ann Ann | 11. srpna 2007 v 14:21 | Reagovat

Co bych řekla....pěkný design, pěkná hudba a zatím (bohužel?) souhlasím s Barbellushi ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.