Ve znamení Slunce západu

17. června 2007 v 14:56 | Inkoustová princezna |  Tak si říkám...
Zamilovala jsem se do západů Slunce. Netuším, proč vlastně, jen tak, z ničeho nic.
Původně jsem chtěla přidat galerii jen se západy slunce, lae nakonec jsem vybrala jen jednu fotku, která byla ze všech nejkrásnější.
I dnešní písnička má v názvu západ Slunce.
Rozhodla jdem se konečně udělat referát na přírodopis. Myslíte, že pět stránek o ochraně přírody bude nudit standartní deváťáky...?
Třeba se i dneska dokopu k tomu "volnému pokračování", ale dřív, než příští víkend to tu nebude- má nejdražší Abrbellka odjela:(
Včera jsem viděla ´Marii Antoinettu´ od Coppolové. Celkem to ušlo, i když z hodiny a půl bych takových... 75 minut vystřihla.
Vážně, zbytečně vleklé. Normálně mi filmy delší než hodinu samozřejmě nevadí, ale tady se ta délka nemůže ani v nejmenším schovávat za to, že "by se jinak nestihlo říct vše".
Ale musím něco málofilovému dílku oblíbené režisérky pochválit, takže chválím Kirsten Dunstovou v hlavní roli a taky velvážené maskéry a maskérky, kteří dokázali z patnáctileté princezničky přejít do královny skutečně plynule.
Rozhodně si ale nezaslouží místo ve "Stříbrném plátně".
A konečně jsem si pořídila roury. Teď teprve budu ta správná "ímougrl".
Já si je tedy chtěla pořídit proto, že se mi to skutečně líbí ,ovšem na to už se nikdo neptá. Teď budu prostě pro všechny náhodné kolemjdoucí z ulice ve škatulce "Emo", ať chci nebo ne.
Bohužel, nemůžu dokonce ani tvrdit, že je mám proto, že to je "in". Černých linek, pyramidek, pana Skelingtona a slečny Emily na tašce, černých nehtů (Ano, jak poznamenala Mrkvička, moje "Nehty z dehtu"), nespočtu náramků a korálků na krku se odmítám vzdát.
To už radši budu pro okolí emák.
Koneckonců, co je mi vlastně do ostatních?
A když už jsem u toho- kdo z přítomných Bravo-ímou slečen pod patnáct let pozná, co je tohle za skupinu, má u mě body a možná i příslib, že se jí budu smát trochu méně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.