Řetězák od Judith

9. června 2007 v 11:51 | Inkoustová princezna |  slečinka Desdý
1) Tvůj oblíbený čaj?
Jedině černý se šťávou z půlky citronu a dvěma lžičkami cukru. Ideální kombinace!
2) Tvá oblíbená kniha?
Oblíbená kniha? No, když mě bolí hlava a nic jiného bych nezvládla, tak si pročítám různé díly Harryho Pottera, ale ne, že by mě to nějak extra bavilo.
Tou opravdu oblíbenou je Groteska od Kurta Vonneguta.
3) Sleduješ zprávy v televizi? Čteš noviny? A bulvární nebo ty pro úplně normální lidi?
Ano, zprávy sleduju, ale noviny nečtu. Jenom, když mě něco vyloženě zajímá- a často si prohlížím rubriku "Kultura" v MF:D A bulvár mi nosí domů táta, který to tiskne- ne přímo on, ale tiskárna, kde pracuje jako ten nejdrsnější dohazovač kšeftů:D Tak si to prolistnu. Jako bulvár ale beru i takové blbinky, jako TopDívka a podobně. Je tam ještě ta část, kde se diskutuje o soukromí hvězd? Páni, teď mám brouka v hlavě, Sarah!
4) Jaký je tvůj názor na trest smrti?
Já s tím souhlasím! Třeba to, co se teď stalo, ten 64- letý magor, co znásilnil to batole a před tím jeho matku. A ještě si to fotí! Podle odboníků nemocný není, takže dostane osm a půl let. Já věřím, že v tom vězení se k němu spoluvězni nebudou chovat hezky, to si s takovými většinou vyřídí natolik, že už to nerozchodí, ale já bych ho na křeslo klidně poslala. Po roce bez koulí, když dovolíte. Jasně, nejdřív kastrace, pak rok ve vězení, a pak na křeslo. To by byl vyhovující trest pro takového člověka.
Ale zase se mi líbí, asi je to to jediné, že v Americe v jistých státech mají třeba sto padesát let, takže i když mu půlku odpust, zůstane tam a nebude si za dobré chování za dva roky běhat a vesele zločincova dál.
5) Co ty a bolest?
Bolest… Záleží na tom, jaká bolest. U mě je to jedno, nesnáším fyzickou i psychickou.
Ale jsem v tomhle trochu divná. Kdybych si krájela vánočku a ufikla si kousek palce, jsem v klidu. Ale jakmile mám pocit, že bolest přijde, když mám tušení, že je jistá, to jsem bílá strachy.
So, what're your opinions?
Tak tady se přiznám.- ta otázka je myšlena ve stylu "Kdo má podobný názor, nechť to vyplní!"
Nebo jak? Udělám to po tvém vzoru a napíšu dva blogy, to bude ideální:D Ale jsem teď v depresi, že si nejsem jistá překladem (Těš se!*znáš takový ten divoký posunek, když někdo mává rukou u krku?:D*)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.