Několik slov z životopisu Inkoustové princezny

9. června 2007 v 11:45 | Inkoustová princezna |  slečinka Desdý
"Ty náš kvítku sladký, medový..."-tohle vzešlo z úst jistého kamaráda...dodnes jsem přesvědčena o skutečnosti, že ho těsně před tímto výrokem kdosi praštil po hlavě!
"Teď sem teda vážně v depresi!"
Při hodinách matematiky, při řešení těžkých příkldů, zásadně odpovídám : "Těžko říct!" nebo "To je zapeklitý problém!"

"Buď kreativní a tvořivý student!"

"To je ovšem téma k diskusi!"

"No to je tak... smutný."

~Základní informace~
Jméno: Kačka
Přezdívka: Inkoustová princezna Desdemone, občas se mi říká Ashley

Věk:
Není tajemstvím, že je mi pouhopouhých patnáct let, ale i to je někdy až moc.

Bydliště
: Hlavní město Prágl.

~Zájmy, koníčky, oblíbenci~

Byl by hřích všechno líčit..ale horší by bylo ponechat Vás v nevědomosti- takže tedy, pokusím se; mezi moje zájmy počítám hlavně jakoukoliv hudbu... snad až na dechovku, techno, hip- hop, disco a jungle. Dál jsem naprostým filmovým fanatikem- vyložte si to, jak chcete.
A v neposlední řadě, samozřejmě miluji literaturu a sama se pokouším o jakási literární díla. Mezi moje oblíbené autory řadím Stephena Kinga, Charlese Dickense, Umberta Eca, Jenny Nowak, J.R.R Tolkiena a Joanne K. Rowling.


Moje oblíbené filmy: No, na věky věků sem patří Pošli to dál, Lepší pozdě nežli později, Přelet přes kukaččí hnízdo, STARÁ (!) Lolita, Smrt pannen, Snílci, Střihoruký Edward, Noční můra před Vánoci, Velká ryba, Hledání Země- Nezemě, Mrtvá nevěsta, Elizabethtown, V jako Vendeta, Bílý Oleandr a nespočet dalších a dalších trháků. Kdybych to měla shrnout "Burtonovský styl" mi plně vyhovuje.

Filmy, které mě fakt nebaví:
Každá mince má dvě strany, takže...Nesnáším Armagedon, Pearl Harrbor,už mi leze krkem i Titanic, když se na něj dívám s odstupem..a v poslední době se mi opravdu hodně nelíbil "Spojenec"...možná znáte, možná ne...:-) A Zkrocenou horu bych nominovala na Zlatou malinu, ne na Oscara. Dvě a půl hodiny nudy o dvou tátech od rodin, kteří se párkrát do roka sejdou v přírodě a zašu*ají si spolu? Co to je?? Jak to může někdo stavět do stejné pozice jako Gejšu nebo Crash?(Je zvláštní, že všechny příslušnice něžného pohlaví mi tvrdili, jak je to krásné a všichni -i jeden filmový kritik- muži se na to nemohli dívat...)

Muzika, kterou mám hodně ráda: Nesnáším škatulkování- pokud jde o životní styl (tímhle narážím na všemožná ema a gothici....) i pokud jde o muziku. Říkám prostě, že když je muzika dobrý, má rytmus a chytlavý text, tak se mi líbí. A většinou se podle mě většina takových písniček hodí do punku, rocku, punk-rock,u indie a tak dále, a tak dále...Jsou to spíš jednotlivé skupiny a interpreti; Ray Charles, Atreyu, Aiden, Alesana, Fall Out Boy, Comeback Kid, Enter Shikari, Cradle of Filth, Bikini Kill, Blink 182, Billy Talent, Jimmy Eat World, HIM, Sex Puistols, Simple Plan, My Chemical Romance, Killerpilze (zapomeňte na Tokio Hotel!), Evanescence, Nickelback, Edith Piaf, Charles Aznavoure, Wanastovy Vjecy, Lucie, LostProphets, Saosin, Panic! At the Disco, The Used, Nirvana, Taking Back Sunday, Thursday, the Hives, Joni Mitchell, Rise Against, Cute Is What We Aim For.

Konkrétní knihy?:
Upřímně, ať si kdo chce, co chce říká, já miluju ´Jméno růže´ od Umberta Eca! Taky se mi líbilo ´Vejce a já´ od Betty MacDonald a samozřejmě se mi líbí ´Harry Potter´ od Joanne K. Rowling. Naopak, vůbec mě nebavil ´Hobit´ od J.R.R. Tolkiena , tudíž jsem zavrhla ´Pána Prstenů´. Ano, stále mluvím o knihách! Z českých mám ráda ´Romeo, Julie a Tma´ od Jana Otčenáška a taky se mi hodně líbili ´Ostře sledované vlaky´- klasika od Bohumila Hrabala. A kdybych si měla přeci jen vybrat jednu na psutý ostrov, byla by to ´Groteska´ od Kurta Vonneguta.

Co mám ráda:
Svoje přátele a rodinu... Dál také dobré jídlo od maminky a babiček, upřímnost, jarní počasí, letní tábory a dochvilnost.
Co nemám ráda: Cuketu a smaženici, přetvářku, pomluvy, ´dům hrůzy´, zvaný studnice vědomostí a naše učitele... i když, ti nejsou všichni špatní, jen si špatně vybrali povolání:-) A jako starousedlík nemám ráda příliš razantní změny.
Bez čeho bych nebyla možná?: Bez hudby!! Hudba je všude, pane Andersne! Bez kamarádů (jmenovitě musím, ano, prostě musím zmínit Karolínku, Mámu, Elišu, Aníka, Špeka, Pižloida, Abrbellku, Honzíka, Plesnivku a Dávoše), bez svých depresí (nebyla bych to já:-), jež se hodně rychle střídají s pocitem nekonečného štěstí, bez spánku, bez internetu a bez literatury. V jistéma směru ani beze školy- rspt. Bez mojí třídy. Nemohla bych žít bez nešťastných lásek je spousta věcí, ale to už jsou takové ty jako západ slunce, letní vánek v podvečer parného dne atp. Chystám se taky vyrobit si věrného kamráda, zajíčka Butiho a dovolím si tvrdit, že ani on už mě neopustí.

~Kontakty~

E-mail: Můj e-mail je Kattha@centrum.cz
ICQ: Jen v případě nabídky k sňatku, 266-499-129
VF.com: http://www.vampirefreaks.com/desdemone
DA.com: http://des-de-mone.deviantart.com/

~Jak odkázat na desdemone.blog.cz~

<a href="http://desdemone.blog.cz" target="_blank"><IMG src="http://i141.photobucket.com/albums/r67/oceneni/10009019.gif" border="0" alt="~U Inkoustové princezny~"></a>
~A teď dávejte pozor- Vybouchne to!!!~


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.