It´s raining!

9. června 2007 v 20:40 | Inkoustová princezna |  Tak si říkám...
Kéž by pršelo, říkám si. Dívám se ven z okna jak pomalu- a konečně!- zapadá slunko. Tuhle donní dobu mám nejraději. Je klidná, je milá, je vlídná a zároveň unavující, uspávací by možná bylo lepší.
Jesltipak víte, co si Princezna brnká na kytaru? To nejstarší, co vzešlo od jsité kanadské zpěvačky. Je to... no, někdo říká, že je to country, ale já opravdu nevím, jeslti má country náboženskou tématiku. Spíš je to tak trošičku gospel.
Nikdy bych nevěřila, že zrovna tohle mě bude uklidňovat. I když, ono mě to valstně ani moc neuklidňuje. Spíš mám za dnešek po krk té v podstatě "násilné" hudby, která mi zničila kompletně sluch. Dneska jsem se skutečně zamyslela nad tím, proč vlastně poslouchám takové kapely, jako Atreyu, Comback Kid, My Chemical Romance, Alesanu, Escape the Fate a tak podobně. Proč vlastně poslocuhám tak "drsnou" hudbu? Proč neposlouchám popík? Něco klidného?
Proč, když se mi to v pdostatě nelíbí?
Zjistila jsem, že většinu ze jmenovaných kapel poslouchám jen proto, že se u ní dobře vyvztekám.
My Chem jsou tedy výjimkou. Fall Out Boy jsem abni nejmenovala, u těch moc dobře vím, proč je poslouchám.
Došlo mi, že bych tedy valstně mohla poslouchat jen tři, čtyři skupiny a byla bych spokojená. A slyšela bych.
Vlastně mi toho dnes došlo- jako většinou- docela dost.
Třeba to, že bych konečně mohla do deníku zapsat o koncertě MCR, než to kompletně zapomenu.
A taky to, že brzo přijdou prázdniny- a potom nová škola.
Je fakt, že víc než na prázdniny se těším na poseldní dva týdny školy. To tam snad budu chodit i ráda. A v téhle souvisloti mi došlo, že na rozlučce rozhodně nebudu plakat. Vždyť většinu těch lidí, které budu chtít vidět, uvidím. Vždyť bydlí tak hrozivě blízko...)
Že si teď říkáte- proč šla na jiný blog s jiným nickem, když píše stejně jako stará Desdemonka? Řeknu Vám to, přátelé. Já nešla pryč za jinou iodentitou. Mohla za to pouhopouhá chyba v administraci whimperu. A vlasně tak trochu i chuť dokázat sobě samé, že to i tenhle blog může klidně dosáhnout "úspěchů" whimepru.
Ale to už jsem zase někde úplně jinde, takže raději skončíme v nejlepším.
A tady jse ta zmiňovaná písnička ze začátku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.