Dům Voskových figurín

9. června 2007 v 11:39 | Inkoustová princezna
Pro změnu zase něco, co se mi vyloženě nelíbilo… by co víc- něco, co je naprostá ztráta času. Jak ten, tak i peníze se dají utratit za mnohem lepší věci- třeba za milion balónků.

Režíroval Jaume Serra. V hlavních rolích- pokud zapomenete, že se to točí kolem party středoškoláků- Elisha Cuthbert, Paris Histon (už to je odstrašující znamení), Jared Padalecki (kdo by nevěděl, Dean z "Gilmorových děvčat").
Než začnete číst, třikrát se pokřižujte.
Už v původní verzi- a rozhodně té lepší verzi- z roku 1953 šlo o opuštěné městečko s domem voskových figurín, které nejsou tak úplně voskové a hlavně tak úplně mrtvé. Nová verze nám patřičně "zteenagerovštěla" a bude následovat cestu prošlapanou remakem Texaského masakru motorovou pilou. Takže tu máme dvě holky a tři kluky, pokud jsem to už nezapomněla, kluky, kterým se porouchá auto poblíž osudného městečka. Tvůrci původního Domu voskových figurín (myšleno filmu) se zřejmě obracejí v hrobě, ale Jaume Serra (další z nekonečné řady "kdo to sakra je?" chlápků) zjevně přesně ví, co chce natočit a koho při tom hodlá vykrádat (klasika z 50. let v jeho seznamu zaručeně nefiguruje).
Ano, děj jsem popsala dosti stroze, ale ono to vážně o ničem jiném není.
Jsou tam dokonce vraždící dvojčata a mě se to přesto nelíbí.
Kdybych tak mohlo tohle vymazat z mojí paměti! Tohle je jeden z filmů, jejichž debilitu překoná jen málo co.
Nenuťte mě mluvit o tom, že Paris vypadá celý film jako vosková figurína a nejen tu část, kde jí skutečně je. Ale musí se jí nechat, že má hlas na hororové oběti.
Mé srdce skutečně plesalo, když všichni aktéři začali postupně vymírat, místo abych se o ně bála. I když, Paris jsem kůl vprostřed hlavy nepřála.
Nejvíce Vás vyděsí konec, kdy je Vám mírně naznačeno, že by to ještě mohlo mít pokračování.
Víte co, nebaví mě zdlouhavě mluvit o tomhle propadáku. Je to prostě a jednoduše blbý, blbý, blbý a nestojí to za to, abyste si tím ničili vkus. Raději si vážně půjčete třeba.. hm, teď mě nenapadá teenagerovský americký horor, který by ušel.. bvíte, co, sežeňte si Fakultu, pokochejte se mlaďounkým a šikanovaným Frodem. Bude to tisíckrát zábavnější trávení odpoledne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ty ty | 5. srpna 2008 v 20:00 | Reagovat

hahahahahahahahah

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.