Dodatečné zajímavosti

9. června 2007 v 10:48 | Inkoustová princezna |  Tajemství
Čtenáře téhle vícedílky to jistě potěší. Odhaluji totiž původní dějovou linii a alternativní konec...

Je toho pravdu hodně.
Začnu původem jmen:
1) Mary- Kate Cruková: Nejdřív vyjasním pomlčku, o které jsme vedli s Haflem malou při. Pomlčka tam být může, nýbrž Mary- kate Olsen ji tam má také. Podle ní koneckonů tahle postava vznikla. Když tak čtu články o tom, jak jí pořád někdo láme srdce, o porblémech s anorexií, přijde mi až nebezpečně naivní.
Mary- Kate měla být původně neohrožená, ale to se mi nepovedlo, protože (Ano, kvůli glosu "Yá sem Yá! Kod jsi ty?") mi to přišlo moc hollywoodské.
Ano, já vím, že to je stejně až moc podobné céčkové komedii pro teenagery.
2) David a Brian Walshovi: U Davida je to čistě náhodné. David je jméno, které mě vždy napadne jako první, když si vymýším nějakou postavu. Brian je ale Brianem proto, že první, úvodní kapitolu jsem napsala po filmu "Život Briana"- kdo zná, ví svoje. Walsh je potom stejně náhodné.
3) Mandy Wanishová: Mandy- název písničky od Westlife, ktrou hráli v rádiu. Příjmení je součástí věnování jedněm- pro mě velice důležitým- lidem, kteří to vědí, takže netřeba to dále rozvádět.

A jdeme na dějové zajímavosti:
1) Autorkou názvu je Barbell. Původně měl Brian vraždit kvůli špatnému vztahu k matce, za který ale mohl otec. David na tom měl být stejně, rozhodě jsem ho neplánovala takhle moc hloupoučkého. Mary- Kate na to měla přijít. V záchraně jí neměl jí pomoci ani dobrý, skoro přátelský vztah k Davidovi. Proto "Tajemství".
2) Ano, původně měla zemřít Mary- Kate. Měla jsem to tak napsané, ale bylo to tak úděsné, že jsem to vyškrtla.( A tady poukazuji na tohle: To je ten důvod, proč je pátá kapitola tak špatná. Už jsem si nakročila na ten původní konec.)
Brian ji měl vylákat do stodoly, tam ji měl mučit, poté namalovat a stodolu zapálit. To měl být úplný konec.
3) Mary- Kate se neměla vůbec přistěhovat. Do školy měla chodit už dávno a s Davidem se měla stýkat už pěkně dlouho.
4) Mandy nemá základ v žádé reálné postavě- v podstatě. Někdo to může chápat tak, že je ztělesněním té dívky, která je v každé škole.

Myslím, že jsem shrnula vše, co bylo potřeba.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cia Cia | 22. ledna 2008 v 17:50 | Reagovat

Miluju tuto povídku. :) Dovolíš mi ji zkopírovat do počítače?

2 desdy desdy | 25. února 2008 v 20:32 | Reagovat

do počítače klidnš, ale jinam ne- a věř, že si to zjistím, bububu:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.